Professors

PROFESSORAT. LLISTAT DE LLOCS DE TREBALLprofessors

  •  
    Descripció Total Noms
    Cultura Clàssica 2 – Enrique Sánchez  (C)

    – Lara Faci (I)

    Llengua Catalana i Literatura 4

     

     

    – Rosa Vidal

    – Josep Cid (C)

    – Jaume Gimeno (1/2)

    – Reyes Luelmo (I) (1/2)

    – Maria Eixarch (I)

    Llengua Castellana i Literatura 4,5

     

     

    – Imma Pena

    – Marta Pros (2/3)

    –  Atenea Sauras (I) (1/3)

    – Joan Farnós

    – Sergio Prats (CS)

    – Reyes Luelmo (I) (1/2)

    Anglès 4 – Rosa Renedo

    – Montse Banqué

    – Tere Renedo

    –  Neus Jornet

    Francès 1 – Teresa Castellnou
    Filosofia 1 – (Jordi Martí) – Pau Urenya (I) (1/2)

    – Laura Hierro (I) (1/2)

    Geografia i Història 3

     

     

    – Joan S. Ventura

    – Loreto Meix (C)

    – Manolo Bobes

    Religió 1 – (Teresa Ruana) (PL) – Ivan Cid (PL)
    Música 2 – Mercè Freixes

    – Jordi Grifoll (CS)

    Visual i Plàstica 1 – (Marga Forriols) – David Cuesta (I)
    Educació Física 2 – Montse Perpiñà (CS)

    – (Rubèn Vives) (PR) – Martí Margalef (PP)

    Matemàtiques 4 – M. Angel Garcia

    – Marta Montagut

    – Marga Vázquez

    – Joan Vernet (PP)

    Biologia i Geologia 2 – Mònica Amorós

    – Meritxell Alcon (PP)

    Física i Química 2 – Ernest Serrat

    – (Felicitat Icart) – Josep Perelló (I)

    – Carles Torras (I) (1/2)

    Economia 1 – Jordi Benet (I)
    Tecnologia 2 – Agustí Torres

    – (Elena Merino) – Neus Masip (I)

    Orientació Educativa 1 – Teresa Moreso (PP)
    FOL 505 1 – Pilar Sampériz (I)
    Organit. i Proc. Manteniment vehicles 511 1 – (Josep Ramon Fibla) – Toni Brunet (I)

     

    Manteniment de Vehicles 609 1 – Joan A. Martínez
    Proc. de Gestió Admin. 622 2 – Imma Piñol

    Dolors Vidal

    Sist. i aplic. informàt. 627 1 – (Xavier Lasa) –  Jordi Roig (I)
    Informàtica 507 2 – Mireia Simón

    – * Vicent García (I)

    Intetervenció sociocomunitària 508 3 – Luisa Maria (PP)

    – José Luís Morales (I)

    – Sònia Fuguet (I)

    Personal Sanitari 620 0,5 – Núria Suñé (I) (1/2)
    Serveis Comunitat 625 1 – Lourdes Albi (CS)
    PFI 2 + 1+1/3 – Miquel Bes (I) (1/2 + 1/2)

    – Josep M. Sonet (PL)

    – Gisela Puig (I)

    – Atenea Sauras (I)(1/3)

    (C)- Catedràtic-a                                           (CS)- En comissió de serveis

    (I) – Interí-na                                                  (PP) –Propietari-a provisional

    (PL)- Personal laboral                                    – *- Plaça estratègica

    (PR)- Primària

    53,8 =51 + 3,3 (PFI) plantilla

    (57 real)

     

    TÈCNIQUES DE SUPORT:                                    Meritxell Castells – Maria Ripoll

    EAP:                                                              Montse Mestre

    TREBALLADORA SOCIAL:                     Montse Pedret

    ATS:                                                              Montse Ferré

    TÈCNIC TIC MOVISTAR:                         Jordi Company

    BAR-CANTINA:                                         Carolina Romeu

    PERSONAL NETEJA:                                 NETVIME CB